Kuva Johanna Lehtinen
Valtava Grand Resort Lagonissi hotellialue sijaitsee Kreikassa Ateenan Rivieralla kapealla niemenkärjellä. Hotelli tarjoaa hulppeat olosuhteen viiden tähden lomailuun. Mediterranean Suite Deluxe-sviiteissä on jokaisessa poreamme, kuntosali, oma piha tai allas ja edustalla privaatti ranta aurinkotuoleineen ja varjoineen. Meri on upean kirkasta ja puhdasta. Logonissin hotellialue sijaitsee vain 20 minuutin päässä Ateenan lentokentästä ja reilun puolen tunnin päässä Ateenan keskustasta.
Häät-lehden Kaarina Korventaka kävi tutustumassa kreikkalaiseen hotellialueeseen.
Heleän raikas yli 180-sivuinen Häät-lehti 1/2019 – hääparien must-have-inspiraatiolähde häävuodelle 2019 – ilmestyy 22.1. Lehtipisteisiin kautta maan. Sähköisenä näköislehtenä se on luettavissa Issuussa, josta voit ostaa luettavaksi myös aiemmin ilmestyneitä digilehtiä.
Uusimman Häät-lehden ja aiempia numeroita voi hankkia myös häätapahtumista tammi-helmikuussa Häät-lehden osastolta mm. Helsingissä Mennään naimisiin ja Love me do sekä Tampereen Häämessut.
Jaa juttu